Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела џангл кинг
Slike KIKKA BOO Постелнина од 5 дела џангл кинг

KIKKA BOO Постелнина од 5 дела џангл кинг

Loco Croco
2.290 ДЕНЗаштеда 458 ДЕН
1.832ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ЏАНГЛ КИНГ КИКАБУ
• Висококвалитетен и нежен материјал.
• Состав: 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x17 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JNKORPOMSP

EAN /   код

EAN /   код
ANYBVVCPN8
2.290 ДЕНЗаштеда 458 ДЕН
1.832ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА ЏАНГЛ КИНГ КИКАБУ
• Висококвалитетен и нежен материјал.
• Состав: 100% памук.
• Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x17 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JNKORPOMSP

EAN /   код

EAN /   код
ANYBVVCPN8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.