Selected image for KIKKA BOO Ранец Nia Минт
Ново

KIKKA BOO Ранец Nia Минт

Loco Croco
1.790 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Мента

Опис на производот

• Чантата за пелени Nia од Kikkaboo не само што импресионира со прекрасниот дизајн, туку и со својата функционалност. Делот за пелени има главна преграда со патент. Рачка и две прилагодливи ремени за грб се дизајнирани за носење како торба или како ранец.
• Можете исто така да ја прикачите торбата на рачките на количката со помош на обезбедените штипки. Затоа, торбата може да се користи и пред или по времето на менување.
• Овој карактеристичен ранец Nia на Kikkaboo, се состои од еден патент за отворање кои има голем отвор за лесен пристап, различни прегради за поголема прегледност, посебен дел во горна преграда за пелени и облека, термички оддел, странични џебови, стилски дизајн и висококвалитетни кожни детали.
• 100% полиестер.
• Димензии на производот: 30x7x35 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Материјал
100% полиестер
Други карактеристики
30x7x35 cm

Ананас ID

Шифра на производот
DCXSB5CQNX

EAN /   код

EAN /   код
AN8AL2BWJ8
1.790 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Чантата за пелени Nia од Kikkaboo не само што импресионира со прекрасниот дизајн, туку и со својата функционалност. Делот за пелени има главна преграда со патент. Рачка и две прилагодливи ремени за грб се дизајнирани за носење како торба или како ранец.
• Можете исто така да ја прикачите торбата на рачките на количката со помош на обезбедените штипки. Затоа, торбата може да се користи и пред или по времето на менување.
• Овој карактеристичен ранец Nia на Kikkaboo, се состои од еден патент за отворање кои има голем отвор за лесен пристап, различни прегради за поголема прегледност, посебен дел во горна преграда за пелени и облека, термички оддел, странични џебови, стилски дизајн и висококвалитетни кожни детали.
• 100% полиестер.
• Димензии на производот: 30x7x35 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Материјал
100% полиестер
Други карактеристики
30x7x35 cm

Ананас ID

Шифра на производот
DCXSB5CQNX

EAN /   код

EAN /   код
AN8AL2BWJ8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.