Slike KIKKA BOO Сет лажичка и вилушка сини
Slike KIKKA BOO Сет лажичка и вилушка сини

KIKKA BOO Сет лажичка и вилушка сини

Loco Croco
140ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА ПЛАВИ КИКАБУ
• Сет лажичка и виљушка изработени од висококвалитетни и безбедни материјали.
• Дизајнирани така што му помагаат на вашето бебе да јаде самостојно.
• Лесни и практични за држење.
• Мазна сјајна површина.
• Без БПА.
• Наменети за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
P7GORW1ADJ

EAN /   код

EAN /   код
ANSCWVCTGM
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

СЕТ ЛАЖИЧКА И ВИЛУШКА ПЛАВИ КИКАБУ
• Сет лажичка и виљушка изработени од висококвалитетни и безбедни материјали.
• Дизајнирани така што му помагаат на вашето бебе да јаде самостојно.
• Лесни и практични за држење.
• Мазна сјајна површина.
• Без БПА.
• Наменети за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
P7GORW1ADJ

EAN /   код

EAN /   код
ANSCWVCTGM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.