Selected image for KIKKA BOO Ташничка за количка зои црна

KIKKA BOO Ташничка за количка зои црна

Loco Croco
590ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ТАШНИЧКА ЗА КОЛИЧКА ЗОИ ЦРНА КИКАБУ
• Организатор за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
• Широко отворање за лесен пристап.
• 2 широки прегради со еластична поддршка.
• 1 внатрешна преграда со џебче за вашиот телефон.
• Лесно добро прикривање на рачката на количката.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни додатоци од кожа.
• 100% полиестер.
• Големина 40 / 20cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
W4XNRQ1UUB

EAN /   код

EAN /   код
ANDE1WC2GA
590ДЕН

Опис на производот

ТАШНИЧКА ЗА КОЛИЧКА ЗОИ ЦРНА КИКАБУ
• Организатор за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.
• Широко отворање за лесен пристап.
• 2 широки прегради со еластична поддршка.
• 1 внатрешна преграда со џебче за вашиот телефон.
• Лесно добро прикривање на рачката на количката.
• Делукс ткаенина со меланж со луксузни додатоци од кожа.
• 100% полиестер.
• Големина 40 / 20cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
W4XNRQ1UUB

EAN /   код

EAN /   код
ANDE1WC2GA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.