Slike КОЛОМБО Навлака за даска за пеглање 124х48 См
Slike КОЛОМБО Навлака за даска за пеглање 124х48 См

КОЛОМБО Навлака за даска за пеглање 124х48 См

Меркур
598ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

100% памучна покривка за даска за пеглање 124х46 cм со систем за закачување.

Спецификации

Бренд
КОЛОМБО

Изведба

Тип на производ
Даски за пеглање
Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
TYLEKMF50B

EAN /   код

EAN /   код
800318601110
598ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

100% памучна покривка за даска за пеглање 124х46 cм со систем за закачување.

Спецификации

Бренд
КОЛОМБО

Изведба

Тип на производ
Даски за пеглање
Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
TYLEKMF50B

EAN /   код

EAN /   код
800318601110
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.