Selected image for Конектор/Адаптер - Goobay RCA adapter 90C red RCA female - RCA male

Конектор/Адаптер - Goobay RCA adapter 90C red RCA female - RCA male

BDS Electronic
50ДЕН

Опис на производот

RCA женски RCA машки позлатен аголен.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
ZEOGSAC93D

EAN /   код

EAN /   код
ANJ3YIKW5E
50ДЕН

Опис на производот

RCA женски RCA машки позлатен аголен.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
ZEOGSAC93D

EAN /   код

EAN /   код
ANJ3YIKW5E
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.