Selected image for Корпа за алишта ви1015

Корпа за алишта ви1015

Хомакс
729ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

Корпа за алишта ви1015

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
YTW58LGA68

EAN /   код

EAN /   код
ANVRDOZ228
729ДЕН

Опис на производот

Корпа за алишта ви1015

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
YTW58LGA68

EAN /   код

EAN /   код
ANVRDOZ228
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.