Selected image for KRKA Флебавен таблета, 1000 mg x 30 таблети

KRKA Флебавен таблета, 1000 mg x 30 таблети

810ДЕН

Опис на производот

Флебавен ја намалува појавата на отоци (едеми) и има против-воспалителни дејства.
Наменет е за употреба кај возрасни лица за лекување на знаци и симптоми на хронична венска болест, како што се болка, чувство за тежина во нозете, замор во нозете, немирни нозе, ноќни грчеви итн.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ECV3KOMSCO

EAN /   код

EAN /   код
3838989677978
810ДЕН

Опис на производот

Флебавен ја намалува појавата на отоци (едеми) и има против-воспалителни дејства.
Наменет е за употреба кај возрасни лица за лекување на знаци и симптоми на хронична венска болест, како што се болка, чувство за тежина во нозете, замор во нозете, немирни нозе, ноќни грчеви итн.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ECV3KOMSCO

EAN /   код

EAN /   код
3838989677978
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.