Selected image for KRKA Хербион тегавец сируп, 150 ml

KRKA Хербион тегавец сируп, 150 ml

234ДЕН

Опис на производот

Хербион сирупот од тегавец се препорачува за смирување на сува и надразнителна кашлица која ги придружува горно респираторните болести.
Хербион сирупот од тегавец има комплексен состав: екстракт од лист на тегавец, екстракт од цвет на црн слезвитамин Ц. Хербион сирупот од тегавец има природен вкус на портокал.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0IV3KWJ4OQ

EAN /   код

EAN /   код
3838989570729
234ДЕН

Опис на производот

Хербион сирупот од тегавец се препорачува за смирување на сува и надразнителна кашлица која ги придружува горно респираторните болести.
Хербион сирупот од тегавец има комплексен состав: екстракт од лист на тегавец, екстракт од цвет на црн слезвитамин Ц. Хербион сирупот од тегавец има природен вкус на портокал.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0IV3KWJ4OQ

EAN /   код

EAN /   код
3838989570729
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.