Selected image for KRKA Септолете тотал пастили, 16 пастили

KRKA Септолете тотал пастили, 16 пастили

210ДЕН

Опис на производот

Септолете тотал е против-воспалителен, аналгетски и антисептичен лек за локална употреба во уста.
Спрејот за уста врши дезинфекција на устата и грлото и ги намалува симптомите на воспаление на грлото како што се болка, црвенило, оток, печење и нарушена функција.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1AW3KTAQQ5

EAN /   код

EAN /   код
3838989678456
210ДЕН

Опис на производот

Септолете тотал е против-воспалителен, аналгетски и антисептичен лек за локална употреба во уста.
Спрејот за уста врши дезинфекција на устата и грлото и ги намалува симптомите на воспаление на грлото како што се болка, црвенило, оток, печење и нарушена функција.

Спецификации

Бренд
KRKA

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1AW3KTAQQ5

EAN /   код

EAN /   код
3838989678456
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.