Slike KYANA Ампули после технички третман 8 x 10 мл.
Ново
Slike KYANA Ампули после технички третман 8 x 10 мл.
Ново

KYANA Ампули после технички третман 8 x 10 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA ампулите после хемистри третман и права заштита на косата по техничките операции како боење и осветлување.
Содржат активни состојки од овошни киселини, богати со витамини и микроелементи кои ја прават косата мека, здрава и сјајна.
За нанесување, ампулата се меша со вода, и се меша додека смесата не стане кремаста.
По фарбањето и миењето, се нанесуваат на влажна коса. Нежно масирајте го скалпот и целата должина на косата, и оставете го производот да делува 2 до 3 минути.
Исплакнете го производот со многу вода.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
TMSXOKK07N

EAN /   код

EAN /   код
5206707002902
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA ампулите после хемистри третман и права заштита на косата по техничките операции како боење и осветлување.
Содржат активни состојки од овошни киселини, богати со витамини и микроелементи кои ја прават косата мека, здрава и сјајна.
За нанесување, ампулата се меша со вода, и се меша додека смесата не стане кремаста.
По фарбањето и миењето, се нанесуваат на влажна коса. Нежно масирајте го скалпот и целата должина на косата, и оставете го производот да делува 2 до 3 минути.
Исплакнете го производот со многу вода.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
TMSXOKK07N

EAN /   код

EAN /   код
5206707002902

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.