Slike KYANA Ампули против опаѓање 8 x 10 мл.
Ново
Slike KYANA Ампули против опаѓање 8 x 10 мл.
Ново

KYANA Ампули против опаѓање 8 x 10 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA ампулите против опаѓање се вашето решение во борбата против опаѓањето на косата.
Овие ампули, со својата моќна формула ги потпомагаат на растот на косата и ја ојачуваат вашата коса, намалувајќи го опаѓањето.
Одбранете се со проблемот на губење на коса и имајте повторно здрава коса, со ампулите на KYANA.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
NNSXOIDWJY

EAN /   код

EAN /   код
5206707002711
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA ампулите против опаѓање се вашето решение во борбата против опаѓањето на косата.
Овие ампули, со својата моќна формула ги потпомагаат на растот на косата и ја ојачуваат вашата коса, намалувајќи го опаѓањето.
Одбранете се со проблемот на губење на коса и имајте повторно здрава коса, со ампулите на KYANA.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
NNSXOIDWJY

EAN /   код

EAN /   код
5206707002711
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.