Slike KYANA Queen Ботокс маска за коса 500 мл.
Ново
Slike KYANA Queen Ботокс маска за коса 500 мл.
Ново

KYANA Queen Ботокс маска за коса 500 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Kyana Queen Botox маската за коса од 500мл е интензивен терапевтски третман, дизајниран за да ја обнови и оживи вашата коса.
Оваа формула ја зајакнува косата, ја хидрира и ѝ дава мекост и блескавост.
Со Kyana Queen Botox, вашата коса станува совршена и косата изгледа здраво и сјајно.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
1ISXOJAUT6

EAN /   код

EAN /   код
5206707005156
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Kyana Queen Botox маската за коса од 500мл е интензивен терапевтски третман, дизајниран за да ја обнови и оживи вашата коса.
Оваа формула ја зајакнува косата, ја хидрира и ѝ дава мекост и блескавост.
Со Kyana Queen Botox, вашата коса станува совршена и косата изгледа здраво и сјајно.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
1ISXOJAUT6

EAN /   код

EAN /   код
5206707005156

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.