Slike KYANA Queen Шампон без сулфат 250 мл.
Ново
Slike KYANA Queen Шампон без сулфат 250 мл.
Ново

KYANA Queen Шампон без сулфат 250 мл.

Premium Professional
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Шампонот без сулфати е вашето идеално решение за здрава и сјајна коса.
Ова формула без сулфати ја чисти косата нежно и ефикасно, без искривување на бојата или сушење на косата.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
5BSXOMB6MY

EAN /   код

EAN /   код
5206707003909
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Шампонот без сулфати е вашето идеално решение за здрава и сјајна коса.
Ова формула без сулфати ја чисти косата нежно и ефикасно, без искривување на бојата или сушење на косата.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
5BSXOMB6MY

EAN /   код

EAN /   код
5206707003909
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.