Slike KYANA Шампон против опаѓање 250 мл.
Ново
Slike KYANA Шампон против опаѓање 250 мл.
Ново

KYANA Шампон против опаѓање 250 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA шампонот против опаѓање на коса е вашиот партнер во борба против губерњето на коса.
Овој шампон има специјално разработена формула која го подобрува здравјето на сашата коса, а во исто време и пружи нежно и детално чистење.
Заборавете го проблемот со опаѓање на косата, и имајте повторно здрава и сјај коса со KYANA шампонот против опаѓање.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
5HSXO6SVNP

EAN /   код

EAN /   код
5206707001479
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA шампонот против опаѓање на коса е вашиот партнер во борба против губерњето на коса.
Овој шампон има специјално разработена формула која го подобрува здравјето на сашата коса, а во исто време и пружи нежно и детално чистење.
Заборавете го проблемот со опаѓање на косата, и имајте повторно здрава и сјај коса со KYANA шампонот против опаѓање.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
5HSXO6SVNP

EAN /   код

EAN /   код
5206707001479

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.