Slike KYANA Шампон против првут и сува коса 250 мл.
Ново
Slike KYANA Шампон против првут и сува коса 250 мл.
Ново

KYANA Шампон против првут и сува коса 250 мл.

Premium Professional
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Шампон против првут и сува коса е специјално разработен за решавање на два важни проблеми одеднаш.
Со својата формула, овој шампон не само што го уништува првутот, туку и ја хидрира и оживува сувата коса, оставајќи ја здрава, свежа и блескава.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
GDSXOP6CFU

EAN /   код

EAN /   код
5206707002704
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA Шампон против првут и сува коса е специјално разработен за решавање на два важни проблеми одеднаш.
Со својата формула, овој шампон не само што го уништува првутот, туку и ја хидрира и оживува сувата коса, оставајќи ја здрава, свежа и блескава.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
GDSXOP6CFU

EAN /   код

EAN /   код
5206707002704
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.