Slike КYANA Силиконски капки од Арганско масло 100 мл.
Ново
Slike КYANA Силиконски капки од Арганско масло 100 мл.
Ново

КYANA Силиконски капки од Арганско масло 100 мл.

Premium Professional
700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA силиконските капки од арганско масло ја потхрануваат и хидрираат вашата коса.
Квалитетното арганово масло го врака природниот сјај, и ја остава вашата коса неверојатно мека и здрава.
Додавањето на арганското масло од KYANA во секојдневната рутина ќе ви ја трансформира косата во поздрава и сјајна.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
OGSXOR6U6X

EAN /   код

EAN /   код
5206707002315
700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA силиконските капки од арганско масло ја потхрануваат и хидрираат вашата коса.
Квалитетното арганово масло го врака природниот сјај, и ја остава вашата коса неверојатно мека и здрава.
Додавањето на арганското масло од KYANA во секојдневната рутина ќе ви ја трансформира косата во поздрава и сјајна.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
OGSXOR6U6X

EAN /   код

EAN /   код
5206707002315
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.