Slike KYANA Заштитен крем на кожата 250  мл.
Ново
Slike KYANA Заштитен крем на кожата 250  мл.
Ново

KYANA Заштитен крем на кожата 250 мл.

Premium Professional
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA заштитувачкиот крем за косата е идеален за остранување на дамки и ги намалува иритациите.
Овој крем и идеален за нанесување на кожата пред боење.
Го спречува создавањето на дамките и ја маналува иритацијата на кожата при технички процеси.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
CUSXOAKCBB

EAN /   код

EAN /   код
5206707003930
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KYANA заштитувачкиот крем за косата е идеален за остранување на дамки и ги намалува иритациите.
Овој крем и идеален за нанесување на кожата пред боење.
Го спречува создавањето на дамките и ја маналува иритацијата на кожата при технички процеси.

Спецификации

Бренд
KYANA

Ананас ID

Шифра на производот
CUSXOAKCBB

EAN /   код

EAN /   код
5206707003930
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.