Selected image for LACALUT Конец за заби 50 m

LACALUT Конец за заби 50 m

175ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Lacalut забниот конец е идеален за секојдневно чистење на просторот меѓу забите, и е лесен за користење дури и за почетници и деца над 9 години.

Спецификации

Бренд
LACALUT

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BA3SP4C7AK

EAN /   код

EAN /   код
4016369546536
175ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Lacalut забниот конец е идеален за секојдневно чистење на просторот меѓу забите, и е лесен за користење дури и за почетници и деца над 9 години.

Спецификации

Бренд
LACALUT

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
BA3SP4C7AK

EAN /   код

EAN /   код
4016369546536
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.