0 thumbnail image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
1 thumbnail image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
2 thumbnail image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
3 thumbnail image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
Selected image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
Selected image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
Selected image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,
Selected image for LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,

LENOVO Таблет tab m10 (tb-x505f) wifi slate црна 10.1", Ips lcd, quad-core 2.0Ghz,

AНАНАС ШОП
7.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

 • Екран 10,1" HD (1280 x 800) IPS со капацитивен мултитач со 10 точки
 • Меморија 2 GB RAM
 • До 32 GB ROM
 • Поддршка за microSD до 256 GB
 • Батерија До 8 часа Време на репродукција на видео 720p
 • Аудио 2 x предни звучници
 • Dolby Audio™
 • Задна камера: автофокус од 5 MP
 • Предна страна: 2MP фиксен фокус
 • Димензии (Ш x Д x В) 169,2 mm x 243,2 mm x 8,45 mm
 • Тежина 480гр
 • Поврзување 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz, 5GHz)
 • Bluetooth® 4.2
 • Приклучоци / слотови за читач на microSD/SIM картички
 • 2 x Pogo pin
 • Микро USB
 • Аудио приклучок

Спецификации

Бренд
Lenovo

Тежина и димензии

Тежина
2.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PP0V9M9YHW

EAN /   код

EAN /   код
193386048237
7.990 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

 • Екран 10,1" HD (1280 x 800) IPS со капацитивен мултитач со 10 точки
 • Меморија 2 GB RAM
 • До 32 GB ROM
 • Поддршка за microSD до 256 GB
 • Батерија До 8 часа Време на репродукција на видео 720p
 • Аудио 2 x предни звучници
 • Dolby Audio™
 • Задна камера: автофокус од 5 MP
 • Предна страна: 2MP фиксен фокус
 • Димензии (Ш x Д x В) 169,2 mm x 243,2 mm x 8,45 mm
 • Тежина 480гр
 • Поврзување 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz, 5GHz)
 • Bluetooth® 4.2
 • Приклучоци / слотови за читач на microSD/SIM картички
 • 2 x Pogo pin
 • Микро USB
 • Аудио приклучок

Спецификации

Бренд
Lenovo

Тежина и димензии

Тежина
2.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PP0V9M9YHW

EAN /   код

EAN /   код
193386048237
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.