Slike LEOVITAL Tonalin CLA 90 меки капсули
Slike LEOVITAL Tonalin CLA 90 меки капсули

LEOVITAL Tonalin CLA 90 меки капсули

POLLEO SPORT
1.960ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Дизајнирано за атлети

Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки од контролирано потекло, сите создадени во ЕУ и клинички тестирани. Како долгогодишен лидер на пазарот за спортска исхрана, кој има долгорочна соработка со најпознатите фармацевти и нутриционисти за исхрана во Европа, Polleo Sport ги користи само најдобрите состојки одобрени од експерти, направени се со цел да ги задоволат вашите потреби.

Состав: Конјугирана линолна киселина (CLA) [80% СМК (слободни масни киселини); од масло од шафран (Carthamus tinctorius, семиња)], компоненти на капсула (желатин од говеда, глицерол, вода), антиоксиданс (збогатена со токоферол екстракт), боја(сулфит амониум карамел).

Начин на употреба: Конзумирајте 1 мека капсула два пати на ден, заедно со оброк

Важна информација:

Да не се преминува препорачаната дневна доза. Производот не треба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Да се чува надвор од дофат на деца.

Да се чува на ладно и суво место без директна изложеност на сончева светлина, на температура под 25 степени.

Спецификации

Бренд
Leovital

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
12NT2FZCRG

EAN /   код

EAN /   код
3858892292471
1.960ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Дизајнирано за атлети

Polleo Sport имаат создадено палета на производи за да ги задоволат вашите зголемени нутритивни потреби за хранливи материи. Специјално дизајнирана за да нуди најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки од контролирано потекло, сите создадени во ЕУ и клинички тестирани. Како долгогодишен лидер на пазарот за спортска исхрана, кој има долгорочна соработка со најпознатите фармацевти и нутриционисти за исхрана во Европа, Polleo Sport ги користи само најдобрите состојки одобрени од експерти, направени се со цел да ги задоволат вашите потреби.

Состав: Конјугирана линолна киселина (CLA) [80% СМК (слободни масни киселини); од масло од шафран (Carthamus tinctorius, семиња)], компоненти на капсула (желатин од говеда, глицерол, вода), антиоксиданс (збогатена со токоферол екстракт), боја(сулфит амониум карамел).

Начин на употреба: Конзумирајте 1 мека капсула два пати на ден, заедно со оброк

Важна информација:

Да не се преминува препорачаната дневна доза. Производот не треба да се користи како замена за разновидна и балансирана исхрана. Да се чува надвор од дофат на деца.

Да се чува на ладно и суво место без директна изложеност на сончева светлина, на температура под 25 степени.

Спецификации

Бренд
Leovital

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
12NT2FZCRG

EAN /   код

EAN /   код
3858892292471
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.