Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис
Slike LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис

LG Телевизор Smart 55UQ75003LF, 55", 4K Ultra HD, DLED + држач гратис

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
35.000 ДЕНЗаштеда 10.010 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

 • КРАЈНО ИСКУСТВО НА ГЛЕДАЊЕ: запознајте го вашиот избор за незаборавно доживување при гледање на различни содржини
 • РЕАЛИСТИЧНА СЛИКА: уживајте во реален дисплеј со DLED технологија и 4K Ultra HD резолуција, остри детали и богати контрасти
 • НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА: α5 Gen5 AI 4K процесорот ги подобрува боите, острината и перформансите на сликата, давајќи ви најдобро визуелно искуство
 • ИНТУИТИВЕН ПРИСТАП: оперативниот систем WebOS ви го олеснува пристапот до омилените апликации и содржини, додека паметните функции ви дозволуваат да се поврзете со други уреди
 • БЕЗБЕДНА ОПЦИЈА: со одлични оценки од клиенти и поддршка од увозниците, овој телевизор е ваш сигурен избор за квалитетно гледање
 • 55"(139.7cm) 4k UHD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α5 Gen5 AI Processor
 • AI Brightness Control
 • 4K Upscaling
 • FILMMAKER MODETM
 • Active HDR
 • ALLM / HGiG
 • HDMI 2.0
 • WiFi 5
 • 2.0 Ch. / 20W
 • AI Sound
 • Bluetooth Surround Ready*
 • AI Acoustic Tuning*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant
 • Amazon Alexa & Alexa lite (Built in)
 • Airplay2 & Homekit
 • Home Dashboard
 • Sports Alert
 • Intelligent Voice Recognition
 • AI Recommendation
 • Game Optimizer
 • 3 x HDMI,1 x USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
 • + Гратис држач

Спецификации

Бренд
LG

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
55 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1240 mm
Длабочина (со држач)
235 mm
Тежина (без држач)
14.3 kg
Ширина (без држач)
8.7 cm
Должина (без држач)
124
Висина (без држач)
72.6 cm
Тежина (со стојалка)
14.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
65WZ3VFDWR

EAN /   код

EAN /   код
8806091646422
35.000 ДЕНЗаштеда 10.010 ДЕН
24.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • КРАЈНО ИСКУСТВО НА ГЛЕДАЊЕ: запознајте го вашиот избор за незаборавно доживување при гледање на различни содржини
 • РЕАЛИСТИЧНА СЛИКА: уживајте во реален дисплеј со DLED технологија и 4K Ultra HD резолуција, остри детали и богати контрасти
 • НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА: α5 Gen5 AI 4K процесорот ги подобрува боите, острината и перформансите на сликата, давајќи ви најдобро визуелно искуство
 • ИНТУИТИВЕН ПРИСТАП: оперативниот систем WebOS ви го олеснува пристапот до омилените апликации и содржини, додека паметните функции ви дозволуваат да се поврзете со други уреди
 • БЕЗБЕДНА ОПЦИЈА: со одлични оценки од клиенти и поддршка од увозниците, овој телевизор е ваш сигурен избор за квалитетно гледање
 • 55"(139.7cm) 4k UHD SMART LED TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • α5 Gen5 AI Processor
 • AI Brightness Control
 • 4K Upscaling
 • FILMMAKER MODETM
 • Active HDR
 • ALLM / HGiG
 • HDMI 2.0
 • WiFi 5
 • 2.0 Ch. / 20W
 • AI Sound
 • Bluetooth Surround Ready*
 • AI Acoustic Tuning*
 • Clear Voice Pro
 • Sound Share
 • TV Sound Mode Share
 • e-ARC (HDMI 2)
 • LG ThinQ AI
 • Google Assistant
 • Amazon Alexa & Alexa lite (Built in)
 • Airplay2 & Homekit
 • Home Dashboard
 • Sports Alert
 • Intelligent Voice Recognition
 • AI Recommendation
 • Game Optimizer
 • 3 x HDMI,1 x USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, Bluetooth
 • DVB-T2/C/S2
 • + Гратис држач

Спецификации

Бренд
LG

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
55 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1
Број на HDMI порти
3

Мрежа

Bluetooth
Да
Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
1240 mm
Длабочина (со држач)
235 mm
Тежина (без држач)
14.3 kg
Ширина (без држач)
8.7 cm
Должина (без држач)
124
Висина (без држач)
72.6 cm
Тежина (со стојалка)
14.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
65WZ3VFDWR

EAN /   код

EAN /   код
8806091646422

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.