Slike Лигавче елече со сонце жолто
Slike Лигавче елече со сонце жолто

Лигавче елече со сонце жолто

Loco Croco
370ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ ЕЛЕЧЕ СО СОНЦЕ ЖОЛТО
• Заштитете го седиштето во автомобилот од непослушните ноџиња зад вашето седиште,и воедно ќе ве поштеди од постојано чистење на седиштето.Може лесно да се прикачи и лесно да се избрише.
• Димензии на производот: 40x55cm.
• Димензии на пакувањето: 13x20x3cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DGIORYJEA4

EAN /   код

EAN /   код
ANJXVVCTPF
370ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ ЕЛЕЧЕ СО СОНЦЕ ЖОЛТО
• Заштитете го седиштето во автомобилот од непослушните ноџиња зад вашето седиште,и воедно ќе ве поштеди од постојано чистење на седиштето.Може лесно да се прикачи и лесно да се избрише.
• Димензии на производот: 40x55cm.
• Димензии на пакувањето: 13x20x3cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
DGIORYJEA4

EAN /   код

EAN /   код
ANJXVVCTPF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.