Selected image for LIP SMACKER трио сет црвен

LIP SMACKER трио сет црвен

AНАНАС ШОП
472ДЕН

Опис на производот

Различни вкусови совршено спакувани во украсен дизајн на бастун стапче за бонбони.Совршен подарок за пријателите, семејството, па дури и за себе, овие балсами за усни ги смируваат испуканите усни и притоа обезбедуваат извонредно вкусни меки и негувани усни со сјаен финиш! Сетот содржи три балсами за усни со 3 различни вкуса- шеќерно лижавче,коктел пунч и цреша.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
JB1QY7MNOM

EAN /   код

EAN /   код
50051822786
472ДЕН

Опис на производот

Различни вкусови совршено спакувани во украсен дизајн на бастун стапче за бонбони.Совршен подарок за пријателите, семејството, па дури и за себе, овие балсами за усни ги смируваат испуканите усни и притоа обезбедуваат извонредно вкусни меки и негувани усни со сјаен финиш! Сетот содржи три балсами за усни со 3 различни вкуса- шеќерно лижавче,коктел пунч и цреша.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
JB1QY7MNOM

EAN /   код

EAN /   код
50051822786
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.