Slike LIVING INN Порцелански шолји
Slike LIVING INN Порцелански шолји

LIVING INN Порцелански шолји

Living Inn Skopje
1.550ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 200цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
CO86X2KENF

EAN /   код

EAN /   код
ANF863XGA2
1.550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сет од 6 шолји со тацни 200цц
• Оддржување: машина за садови

Спецификации

Бренд
LIVING INN

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
CO86X2KENF

EAN /   код

EAN /   код
ANF863XGA2

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.