Selected image for LOCO CROCO Игра Лавиринт со Топчиња
Ново

LOCO CROCO Игра Лавиринт со Топчиња

Loco Croco
350 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Игра лавиринт со топчиња
• Димензии на пакувањето: 33x21x3 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
33x21x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FDXSBFAT5Z

EAN /   код

EAN /   код
AN9GL2BR1G
350 ДЕНЗаштеда 70 ДЕН
280ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Игра лавиринт со топчиња
• Димензии на пакувањето: 33x21x3 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
33x21x3 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FDXSBFAT5Z

EAN /   код

EAN /   код
AN9GL2BR1G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.