Selected image for LOCO CROCO Кукла во Јајце
Ново

LOCO CROCO Кукла во Јајце

Loco Croco
700 ДЕНЗаштеда 140 ДЕН
560ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Опис на производот

• Израдувајте ги вашите малечки со оваа кукла во јајце со која можат да си играат секој ден.
• Производот се состои од 2 кукли, пијано, маси, столчиња, куќички, ламба, телевизор, двосед и фотелји.
• Димензии на пакувањето: 15x22x15 cm.
• Димензии на производот: 11x10x2 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Други карактеристики
15x22x15 cm
Број на парчиња во пакувањето
2 кукли

Ананас ID

Шифра на производот
WTXSBVJLS6

EAN /   код

EAN /   код
ANVFL2B9C1
700 ДЕНЗаштеда 140 ДЕН
560ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Израдувајте ги вашите малечки со оваа кукла во јајце со која можат да си играат секој ден.
• Производот се состои од 2 кукли, пијано, маси, столчиња, куќички, ламба, телевизор, двосед и фотелји.
• Димензии на пакувањето: 15x22x15 cm.
• Димензии на производот: 11x10x2 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Други карактеристики
15x22x15 cm
Број на парчиња во пакувањето
2 кукли

Ананас ID

Шифра на производот
WTXSBVJLS6

EAN /   код

EAN /   код
ANVFL2B9C1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.