Selected image for LOCO CROCO Трицикл Лк Рокет Виолетов *
Ново

LOCO CROCO Трицикл Лк Рокет Виолетов *

Loco Croco
5.990ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

• Достапен во сива, плава, зелена и виолетова боја.
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• Седиште кое се врти на двете страни - кон мајката и во насока на движење.
• Лесно поставување на седиштето во лежечка позиција.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со трициклот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози самостојно.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
9HYZZ1HOJL

EAN /   код

EAN /   код
AN3P9QZSL8
5.990ДЕН

Опис на производот

• Достапен во сива, плава, зелена и виолетова боја.
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
• Седиште кое се врти на двете страни - кон мајката и во насока на движење.
• Лесно поставување на седиштето во лежечка позиција.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со трициклот.
• Меко седиште наменето за помали дечиња.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое сеуште не вози самостојно.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикл кој детето ќе може самостојно да го вози.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
9HYZZ1HOJL

EAN /   код

EAN /   код
AN3P9QZSL8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.