Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018

LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Паста 28,5цм LC8018

Ринелса Доо
265ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Френдс Тајм на бренод Луминарк се изработени од аркопал,екстра издржливи на удари и температурни разлики.Уживајте во вашите омилени пасти со Чинијата Френд стајм специјално дизајнирани за овој тип на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KXAPRI1H74

EAN /   код

EAN /   код
0026102468586
265ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Френдс Тајм на бренод Луминарк се изработени од аркопал,екстра издржливи на удари и температурни разлики.Уживајте во вашите омилени пасти со Чинијата Френд стајм специјално дизајнирани за овој тип на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
KXAPRI1H74

EAN /   код

EAN /   код
0026102468586
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.