Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Стек Црна 30х26цм H2177
Slike LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Стек Црна 30х26цм H2177

LUMINARC Френдс Тајм Чинија за Стек Црна 30х26цм H2177

Ринелса Доо
265ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Френдс Тајм на бренод Луминарк се изработени од аркопал,екстра издржливи на удари и температурни разлики.Уживајте во вашите омилени месни специјалитети со Чинијата Френд стајм специјално дизајнирани за овој тип на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PPBPRFU2C7

EAN /   код

EAN /   код
0883314620283
265ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Чиниите од линијата Френдс Тајм на бренод Луминарк се изработени од аркопал,екстра издржливи на удари и температурни разлики.Уживајте во вашите омилени месни специјалитети со Чинијата Френд стајм специјално дизајнирани за овој тип на храна.Чиниите се погодни за миење во машина за миење садови.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чинии за вечера
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PPBPRFU2C7

EAN /   код

EAN /   код
0883314620283

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.