Slike LUMINARC Шејкер Фузион 585мл P0677
Slike LUMINARC Шејкер Фузион 585мл P0677

LUMINARC Шејкер Фузион 585мл P0677

Ринелса Доо
560ДЕН

Боја:Транспарентна

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклен шејкер со пластичен капак со испишани рецепти на самото стакло.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
XHBPR3KTTF

EAN /   код

EAN /   код
0883314617313
560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Стаклен шејкер со пластичен капак со испишани рецепти на самото стакло.

Спецификации

Бренд
LUMINARC

Карактеристики

Тип на производ
Чаши за коктели и ликери
Боја на производот
Транспарентна

Ананас ID

Шифра на производот
XHBPR3KTTF

EAN /   код

EAN /   код
0883314617313
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.