Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл
Slike Ма Средство за чистење катран и смола 200мл

Ма Средство за чистење катран и смола 200мл

АТОМЕМ
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Готова формула, наменета за отстранување на тврдоглави дамки од асфалт, катран и смоли од површините на стаклото и обоените предмети. Не остава мрсни дамки и им дава сјај на исчистените површини.

Спецификации

Бренд
Ma Professional

Карактеристики

Тип на производ
Средство за чистење на катран и смола
Други карактеристики
Вид на пакување: Шише; Боја на пакување: Црна; Волумен [ml]: 200,0;

Ананас ID

Шифра на производот
NIJFJ9FAC5

EAN /   код

EAN /   код
5905694008934
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Готова формула, наменета за отстранување на тврдоглави дамки од асфалт, катран и смоли од површините на стаклото и обоените предмети. Не остава мрсни дамки и им дава сјај на исчистените површини.

Спецификации

Бренд
Ma Professional

Карактеристики

Тип на производ
Средство за чистење на катран и смола
Други карактеристики
Вид на пакување: Шише; Боја на пакување: Црна; Волумен [ml]: 200,0;

Ананас ID

Шифра на производот
NIJFJ9FAC5

EAN /   код

EAN /   код
5905694008934
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.