0 thumbnail image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
1 thumbnail image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
2 thumbnail image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
3 thumbnail image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
Selected image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
Selected image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
Selected image for MAKITA Акумулаторска дупчалка
Selected image for MAKITA Акумулаторска дупчалка

MAKITA Акумулаторска дупчалка

Лотулс
14.999 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
8.999ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Акумулаторска дупчалка одвртувач

  • Совршена сеопфатна машина за средно-тешка работа.
  • 2 функции: навртување и дупчење.
  • Променлива електрична контрола на брзината за оптимално навртување.
  • Издржлив благодарение на погонот на запчаник од стврднат челик.

 

Технички детали:

• Боја на производот Црна, Сина

• Тежина 1,8 кг
• Висина 227 мм
• Ширина 79 мм
• Длабочина 220 мм
• Батерија Lithium-Ion (Li-Ion)
• Време на полнење 30 мин
• Напон на батеријата 18 V
• Ознака за проверка на индикаторот за нивото на батеријата
• Капацитет на батеријата 1,5 Ah

• Содржина на пакување
Торба за носење
Вклучен полнач за батерии ознака за проверка
Број на вклучени батерии - 2 

• Дијаметар на дупчење во челик (max) 1,3 cm
• Дијаметар на дупчење во дрво (макс) 3,6 cm
• Поставки за вртежен момент 16
• Број на брзини 2
• Максимален вртежен момент (меки примени) 27 N⋅m
• Максимален вртежен момент (тврди примени) 42 N⋅m

 

 

Технологија

LXT 18 V

LXT

Спецификации

Бренд
Makita

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg

Карактеристики

Тип на производ
Бежични дупчалки
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1F1NBBU7ZT

EAN /   код

EAN /   код
0088381659765
14.999 ДЕНЗаштеда 6.000 ДЕН
8.999ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Акумулаторска дупчалка одвртувач

  • Совршена сеопфатна машина за средно-тешка работа.
  • 2 функции: навртување и дупчење.
  • Променлива електрична контрола на брзината за оптимално навртување.
  • Издржлив благодарение на погонот на запчаник од стврднат челик.

 

Технички детали:

• Боја на производот Црна, Сина

• Тежина 1,8 кг
• Висина 227 мм
• Ширина 79 мм
• Длабочина 220 мм
• Батерија Lithium-Ion (Li-Ion)
• Време на полнење 30 мин
• Напон на батеријата 18 V
• Ознака за проверка на индикаторот за нивото на батеријата
• Капацитет на батеријата 1,5 Ah

• Содржина на пакување
Торба за носење
Вклучен полнач за батерии ознака за проверка
Број на вклучени батерии - 2 

• Дијаметар на дупчење во челик (max) 1,3 cm
• Дијаметар на дупчење во дрво (макс) 3,6 cm
• Поставки за вртежен момент 16
• Број на брзини 2
• Максимален вртежен момент (меки примени) 27 N⋅m
• Максимален вртежен момент (тврди примени) 42 N⋅m

 

 

Технологија

LXT 18 V

LXT

Спецификации

Бренд
Makita

Тежина и димензии

Тежина
2.46 kg

Карактеристики

Тип на производ
Бежични дупчалки
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
1F1NBBU7ZT

EAN /   код

EAN /   код
0088381659765
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.