0 thumbnail image for MARTES Задно светло за велосипед TRAPE II
1 thumbnail image for MARTES Задно светло за велосипед TRAPE II
Selected image for MARTES Задно светло за велосипед TRAPE II
Selected image for MARTES Задно светло за велосипед TRAPE II

MARTES Задно светло за велосипед TRAPE II

560 ДЕНЗаштеда 112 ДЕН
448ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

TRAPE II MARTES е задна светилка за велосипед. Совршенa за возење во темнина. Има три режими на осветлување. Безбедноста ја обезбедуваат четири црвени LED светла.

Состав на материјалот:
• АБС

Најважни карактеристики:
• 4 црвени LED светла
• 3 светлосни функции
• Hапојување: R03P (2 X 1.5V, AAA), 3V

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7KF3NFHH3T

EAN /   код

EAN /   код
ANGLHZL7XZ
560 ДЕНЗаштеда 112 ДЕН
448ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 10/07/2024

Опис на производот

TRAPE II MARTES е задна светилка за велосипед. Совршенa за возење во темнина. Има три режими на осветлување. Безбедноста ја обезбедуваат четири црвени LED светла.

Состав на материјалот:
• АБС

Најважни карактеристики:
• 4 црвени LED светла
• 3 светлосни функции
• Hапојување: R03P (2 X 1.5V, AAA), 3V

Спецификации

Бренд
MARTES

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
7KF3NFHH3T

EAN /   код

EAN /   код
ANGLHZL7XZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.