Slike MASTER Директен грејач на дизел гориво B100-29kW на тркала до 150м2
Slike MASTER Директен грејач на дизел гориво B100-29kW на тркала до 150м2

MASTER Директен грејач на дизел гориво B100-29kW на тркала до 150м2

КОНКОРД ГРУП
47.700 ДЕНЗаштеда 7.155 ДЕН
40.545ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 29/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Проток на воздух/air flow 800m3/h
Струен трошок 0.23kw
Трошок на нафта 2,5л/час
Резервоар 44л
Димензија 1075х600х480мм.
Производство: Италија

Спецификации

Бренд
Master

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
3E3W6E0GNJ

EAN /   код

EAN /   код
8032601869177
47.700 ДЕНЗаштеда 7.155 ДЕН
40.545ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 29/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Проток на воздух/air flow 800m3/h
Струен трошок 0.23kw
Трошок на нафта 2,5л/час
Резервоар 44л
Димензија 1075х600х480мм.
Производство: Италија

Спецификации

Бренд
Master

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
3E3W6E0GNJ

EAN /   код

EAN /   код
8032601869177
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.