Slike ME:FIRST Креатин монохидрат 250 g
Slike ME:FIRST Креатин монохидрат 250 g

ME:FIRST Креатин монохидрат 250 g

POLLEO SPORT
990ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

83 сервирања / Додаток во исхрана

Фирст стандард за квалитет / Пред | За време | После тренинг / 3 гр креатин монохидрат на сервирање / Микронизиран креатин монохидрат

Без бои, презервативи,засладувачи / Клинички тестиран / Произведено во ЕУ / Без Глутен / Без ГМО / Креатин Монохидрат / Направен за подобри резултати / Без разлика на тоа каде ги поставувате вашите цели: во теретана, на лента, надворешна активност или активност на терен, за добар тренинг и активност потребно ви е креатин монохидрат. Креатинот монохират е дизајниран од страна на спортистите и одобрено од страна на нутриционистите за подобрување на секој тренинг и активност.Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткортајна, интензивна вежба. Бенефитот се појавува со користење на 3 гр дневно што е исто така и препорачаната дневна доза.

Квалитет на кој можете да се потпрете.

Креатин монохидрат во прав, додаток во исхрана.

Информации за алергени: Произведен во објект кој ги обработува производите што содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби, ракови и ореви. Начин на употреба: Додадете 1 дозерка (3 гр) прав во 200 мл вода или вашиот омилен пијалок во шејкер и конзумирајте еднаш дневно 30 минути пред тренинг или непосредно по негово завршување.. Важно: Додатоците во исхрана не се замена за здрава и балнсирана исхрана и активен начин на живот. Да се чува вон дофат на деца. Предупредување: Да не се надминува препорачаната дневна доза.** Креатинот не смеат да го користат бремени жени и доилки и лица под 16 години. Конзумирате може да доведе до зголемување на телесна маса преку акумулација на вода во мускулите. Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место, далеку од директна сончева светлина, на температура по 25 степени. Најдобро пред крај/ Сериски и ЛОТ број: видете на оригиналното пакување Производител: Произведено во ЕУ за Polleo Adria D.O.O, Samoborska cesta 134, 1090, Загреб, Хрватска.

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
IUNT264QIZ

EAN /   код

EAN /   код
3858892293508
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

83 сервирања / Додаток во исхрана

Фирст стандард за квалитет / Пред | За време | После тренинг / 3 гр креатин монохидрат на сервирање / Микронизиран креатин монохидрат

Без бои, презервативи,засладувачи / Клинички тестиран / Произведено во ЕУ / Без Глутен / Без ГМО / Креатин Монохидрат / Направен за подобри резултати / Без разлика на тоа каде ги поставувате вашите цели: во теретана, на лента, надворешна активност или активност на терен, за добар тренинг и активност потребно ви е креатин монохидрат. Креатинот монохират е дизајниран од страна на спортистите и одобрено од страна на нутриционистите за подобрување на секој тренинг и активност.Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткортајна, интензивна вежба. Бенефитот се појавува со користење на 3 гр дневно што е исто така и препорачаната дневна доза.

Квалитет на кој можете да се потпрете.

Креатин монохидрат во прав, додаток во исхрана.

Информации за алергени: Произведен во објект кој ги обработува производите што содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби, ракови и ореви. Начин на употреба: Додадете 1 дозерка (3 гр) прав во 200 мл вода или вашиот омилен пијалок во шејкер и конзумирајте еднаш дневно 30 минути пред тренинг или непосредно по негово завршување.. Важно: Додатоците во исхрана не се замена за здрава и балнсирана исхрана и активен начин на живот. Да се чува вон дофат на деца. Предупредување: Да не се надминува препорачаната дневна доза.** Креатинот не смеат да го користат бремени жени и доилки и лица под 16 години. Конзумирате може да доведе до зголемување на телесна маса преку акумулација на вода во мускулите. Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место, далеку од директна сончева светлина, на температура по 25 степени. Најдобро пред крај/ Сериски и ЛОТ број: видете на оригиналното пакување Производител: Произведено во ЕУ за Polleo Adria D.O.O, Samoborska cesta 134, 1090, Загреб, Хрватска.

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
IUNT264QIZ

EAN /   код

EAN /   код
3858892293508
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.