Slike ME:FIRST Креатин монохидрат Elite Creapure 500 g
Slike ME:FIRST Креатин монохидрат Elite Creapure 500 g

ME:FIRST Креатин монохидрат Elite Creapure 500 g

POLLEO SPORT
1.880ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

3000 мг Креатин Монохидрат / E додаток воисхрана. Направено со ®Creapure технологија / Премиум Квалитет / Најчистата форма на креатин / Пред, за време на или после тренинг / Без бои, презервативи, засладувачи / Клинички тестиран / Направено во ЕУ / 83 сервирања / Додаток во исхрана / Наравен за подобри резултати !! / ®Creapure е брендирана верзија на чист креатин, кој е наекстензивно тестирана форма на креатин и е докажана дека е безбедна и ефективна. Кога копувате ®Creapure суплемент можете да бидете сигурни дека го користите најдоброто и најдоверливот кое пазарот може да го понуди. Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткортајна, интензивна вежба. Бенефитот се појавува со користење на 3 гр дневно што е исто така и препорачаната дневна доза. / Квалитет на кој можете да се потпрете / Без адитиви / Без глутен / Без ГМО

*Референтен внес за просечна возрасна личност (8400 kJ / 2000 kcal)

Состојки: ®Creapure (креатин** монохидрат)

Информации за алергени: Произведен во објект кој обработува производи кои содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби. Ракови и ореви.

Начин на употреба: Додадете 1 дозерка (3 гр) прав во 200 мл вода или вашиот омилен пијалок во шејкер и конзумирајте еднаш дневно 30 минути пред тренинг или непосредно по негово завршување

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RXNT2R5H6U

EAN /   код

EAN /   код
3858892293492
1.880ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

3000 мг Креатин Монохидрат / E додаток воисхрана. Направено со ®Creapure технологија / Премиум Квалитет / Најчистата форма на креатин / Пред, за време на или после тренинг / Без бои, презервативи, засладувачи / Клинички тестиран / Направено во ЕУ / 83 сервирања / Додаток во исхрана / Наравен за подобри резултати !! / ®Creapure е брендирана верзија на чист креатин, кој е наекстензивно тестирана форма на креатин и е докажана дека е безбедна и ефективна. Кога копувате ®Creapure суплемент можете да бидете сигурни дека го користите најдоброто и најдоверливот кое пазарот може да го понуди. Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткортајна, интензивна вежба. Бенефитот се појавува со користење на 3 гр дневно што е исто така и препорачаната дневна доза. / Квалитет на кој можете да се потпрете / Без адитиви / Без глутен / Без ГМО

*Референтен внес за просечна возрасна личност (8400 kJ / 2000 kcal)

Состојки: ®Creapure (креатин** монохидрат)

Информации за алергени: Произведен во објект кој обработува производи кои содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби. Ракови и ореви.

Начин на употреба: Додадете 1 дозерка (3 гр) прав во 200 мл вода или вашиот омилен пијалок во шејкер и конзумирајте еднаш дневно 30 минути пред тренинг или непосредно по негово завршување

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RXNT2R5H6U

EAN /   код

EAN /   код
3858892293492
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.