Slike ME:FIRST Pre-workout Storm 454 g
Slike ME:FIRST Pre-workout Storm 454 g

ME:FIRST Pre-workout Storm 454 g

POLLEO SPORT
1.665ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Додаток во исхранаСодржи кофеин. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. Вкус лимон-лимета

*Витамин Ц придонесува кон нормално енергетско ослободувачки метаболизам

Состав: Л-цитрулин ДЛ Малат, Л-аргинин, Л-карнитине Л-тартарат, малтодекстрин, Л-аргинин АКГ (алфа-кетагулат), Л-тирозин, креатин***монохидрат, бета аланин, таурин, Л-лизин, иБцаа (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин,) емулгатор (соја лецитин), агенси против згрутчување (силикон диоксид), вкус, регулатори на киселост (лимонска киселина), калиум (калиум фосфат), калциум (калциум фосфат), дехидриран кофеин, магнезиум (манезиум оксид), засладувач (ацесулфам К, сукралоза), Н-ацетил Л цистеин****, боја (бакарен комплекс од хлорофилис), витамин Ц (Л-аскорбинска киселина), зелен чај (Камелиа синенсис, лист)екстракт (стандизирани до 40% полифеноли, 20% катехини, 12% кофеин и 8%ЕГЦГ), ниацин (никотинамид), пантотенска киселина (калциум Д-пантотенат), витамин Б2 (рибофлавин), витамин Б6 (пиридоксин-хидрохлорид), Витамин Б1(тиамин-хидрохлорид), витамин Б12 (цијанокобаламин)Информации за алергени: Произведен во објект кој ги обработува производите што содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби, ракови и ореви.

Начин на употреба: Додадете 1 дозерка дневно (20г) прав во 250 мл вода во шејкер, добро протресете и користете еднаш дневно 30 – 60 минути пред, за време на или непосредно по завршување на тренинг

Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место, далеку од директна сончева светлина, на температура по 25 степени.

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JANT26ZKZK

EAN /   код

EAN /   код
3858892293805
1.665ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Додаток во исхранаСодржи кофеин. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. Вкус лимон-лимета

*Витамин Ц придонесува кон нормално енергетско ослободувачки метаболизам

Состав: Л-цитрулин ДЛ Малат, Л-аргинин, Л-карнитине Л-тартарат, малтодекстрин, Л-аргинин АКГ (алфа-кетагулат), Л-тирозин, креатин***монохидрат, бета аланин, таурин, Л-лизин, иБцаа (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин,) емулгатор (соја лецитин), агенси против згрутчување (силикон диоксид), вкус, регулатори на киселост (лимонска киселина), калиум (калиум фосфат), калциум (калциум фосфат), дехидриран кофеин, магнезиум (манезиум оксид), засладувач (ацесулфам К, сукралоза), Н-ацетил Л цистеин****, боја (бакарен комплекс од хлорофилис), витамин Ц (Л-аскорбинска киселина), зелен чај (Камелиа синенсис, лист)екстракт (стандизирани до 40% полифеноли, 20% катехини, 12% кофеин и 8%ЕГЦГ), ниацин (никотинамид), пантотенска киселина (калциум Д-пантотенат), витамин Б2 (рибофлавин), витамин Б6 (пиридоксин-хидрохлорид), Витамин Б1(тиамин-хидрохлорид), витамин Б12 (цијанокобаламин)Информации за алергени: Произведен во објект кој ги обработува производите што содржат млеко, соја, овес, пченица, јајца, целер, сулфити, риби, ракови и ореви.

Начин на употреба: Додадете 1 дозерка дневно (20г) прав во 250 мл вода во шејкер, добро протресете и користете еднаш дневно 30 – 60 минути пред, за време на или непосредно по завршување на тренинг

Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место, далеку од директна сончева светлина, на температура по 25 степени.

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JANT26ZKZK

EAN /   код

EAN /   код
3858892293805
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.