Slike ME:FIRST Whey Протеин 1st 4.5кг - Chocolate
Slike ME:FIRST Whey Протеин 1st 4.5кг - Chocolate

ME:FIRST Whey Протеин 1st 4.5кг - Chocolate

POLLEO SPORT
6.900ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Состојки: Концентрат од протеин од сурутка [од млеко; емулгатор (соја лецитин)],арома, нискомасно какао во прав (10,5% масти), згуснувач (целулозна гума), Л-Глутамин, хидролизиран протеин од сурутка (од млеко), иБЦАА [Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин; емулгатор (соја лецитин)], изолат од протеин од сурутка (од млеко),засладувач (сукралоза). Информации за алергени:

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JMNT2EUA3C

EAN /   код

EAN /   код
3856026800141
6.900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Состојки: Концентрат од протеин од сурутка [од млеко; емулгатор (соја лецитин)],арома, нискомасно какао во прав (10,5% масти), згуснувач (целулозна гума), Л-Глутамин, хидролизиран протеин од сурутка (од млеко), иБЦАА [Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин; емулгатор (соја лецитин)], изолат од протеин од сурутка (од млеко),засладувач (сукралоза). Информации за алергени:

Спецификации

Бренд
ME:First

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
JMNT2EUA3C

EAN /   код

EAN /   код
3856026800141
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.