Selected image for MEDELA Шише 2 x 250ml

MEDELA Шише 2 x 250ml

810ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Карактеристики:
Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. Компатибилни со сите медела пумпи за измолзување и сите медела цуцли. Безбедни за миење во машина за миење садови, за лесно мерење на количин. Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла.

Спецификации

Бренд
MEDELA

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
PIXRPKHAVS

EAN /   код

EAN /   код
7612367016735
810ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. Компатибилни со сите медела пумпи за измолзување и сите медела цуцли. Безбедни за миење во машина за миење садови, за лесно мерење на количин. Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла.

Спецификации

Бренд
MEDELA

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
PIXRPKHAVS

EAN /   код

EAN /   код
7612367016735
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.