Slike MEDEX Прополис капки 15мл
Ново
Slike MEDEX Прополис капки 15мл
Ново

MEDEX Прополис капки 15мл

ТЕКСТИЛ
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Прополис капки 15мл.
• 10% прополис во алкохолен раствор.
• Без ароми, конзерванси и бои.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
2NTU6Q8RNG

EAN /   код

EAN /   код
3838988320202
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Прополис капки 15мл.
• 10% прополис во алкохолен раствор.
• Без ароми, конзерванси и бои.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
2NTU6Q8RNG

EAN /   код

EAN /   код
3838988320202
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.