Slike MEDEX Желе ројал капсули со матичен млеч 11,1гр
Ново
Slike MEDEX Желе ројал капсули со матичен млеч 11,1гр
Ново

MEDEX Желе ројал капсули со матичен млеч 11,1гр

ТЕКСТИЛ
520 ДЕНЗаштеда 52 ДЕН
468ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Капсули со матичен млеч- додаток во исхрана.

Gelée Royale матичен млеч / Желе ројал капсули /

Матичен млеч е исклучително силен стимуланс кој:
го зајакнува имунолошкиот систем
ја зголемува психофизичката сила
ја подобрува севкупната состојба на телото
Го забрзува закрепнувањето по болест
го успори процесот на стареење
кај жените ги ублажува проблемите што доаѓаат пред и после менопаузата.Се препорачува матичниот млеч да се употребува 90 дена, потоа да се направи пауза 14 дена и потоа пак да се продолжи да се зема.Gelée Royale Капсулите се диететски додатоци од контролирано одгледување. Секоја капсула содржи 350 мг лиофилизиран матичен млеч без додадени витамини, во стабилна форма.Употреба: 1 капсула пред појадок со 2 dl вода. Формулацијата не содржи конзерванси, вештачки бои, засладувачи и ароми.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
XJTU6ECVE2

EAN /   код

EAN /   код
3838988321322
520 ДЕНЗаштеда 52 ДЕН
468ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Капсули со матичен млеч- додаток во исхрана.

Gelée Royale матичен млеч / Желе ројал капсули /

Матичен млеч е исклучително силен стимуланс кој:
го зајакнува имунолошкиот систем
ја зголемува психофизичката сила
ја подобрува севкупната состојба на телото
Го забрзува закрепнувањето по болест
го успори процесот на стареење
кај жените ги ублажува проблемите што доаѓаат пред и после менопаузата.Се препорачува матичниот млеч да се употребува 90 дена, потоа да се направи пауза 14 дена и потоа пак да се продолжи да се зема.Gelée Royale Капсулите се диететски додатоци од контролирано одгледување. Секоја капсула содржи 350 мг лиофилизиран матичен млеч без додадени витамини, во стабилна форма.Употреба: 1 капсула пред појадок со 2 dl вода. Формулацијата не содржи конзерванси, вештачки бои, засладувачи и ароми.

  • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО - СЛОВЕНИЈА

Спецификации

Бренд
MEDEX

Ананас ID

Шифра на производот
XJTU6ECVE2

EAN /   код

EAN /   код
3838988321322
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.