Slike METALAC Плитко тенџере принц 18 декор 2564
Slike METALAC Плитко тенџере принц 18 декор 2564

METALAC Плитко тенџере принц 18 декор 2564

Меркур
1.109ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија 18см
Капацитет2,5 л
Материјал Емајлиран челик
Боја бела
Материјасл на капак стакло
Дното на тенџерето е изработено од челичен лист со највисок квалитет кој овозможува брзо ширење на топлината и ја зачувува енергијата.
Внатрешниот и надворешниот емајл се отпорни на носење и пожулувања. Таа е исклучително мазна и ги спречува бактериите да се задржат.
Јадењата од емајл садовите се долготрајни, отпорни на хемиски ефекти и се лесни и едноставни за одржување. Може да се користи на сите грејни тела, вклучувајќи и индукција.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SYJSPT8GZ1

EAN /   код

EAN /   код
860003412884
1.109ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија 18см
Капацитет2,5 л
Материјал Емајлиран челик
Боја бела
Материјасл на капак стакло
Дното на тенџерето е изработено од челичен лист со највисок квалитет кој овозможува брзо ширење на топлината и ја зачувува енергијата.
Внатрешниот и надворешниот емајл се отпорни на носење и пожулувања. Таа е исклучително мазна и ги спречува бактериите да се задржат.
Јадењата од емајл садовите се долготрајни, отпорни на хемиски ефекти и се лесни и едноставни за одржување. Може да се користи на сите грејни тела, вклучувајќи и индукција.

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SYJSPT8GZ1

EAN /   код

EAN /   код
860003412884
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.