Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта
Slike Метална пила DEWALT D28730 жолта

Метална пила DEWALT D28730 жолта

SBD
19.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Тешкиот мотор заштитен од триење обезбедува можности за високо оптоварување за зголемена издржливост. Водечките засеци обезбедуваат добра видливост на линијата за сечење. Паралелната ограда е стандардно оградена за да се подобри точноста. Хоризонтална ергономска рачка за помал замор на корисникот. Компактна, добро избалансирана и лесна за употреба кружна пила. Брзо и лесно прилагодување на брзината. Копчето за заклучување на вретеното овозможува лесна замена на сечилото. Пристапот без клуч до комората за собирање чипови им овозможува на корисниците брзо и без проблеми да ја испразнат комората
Карактеристики:
• Моќност: 2300 W
• Брзина без оптоварување: 4000 вртежи во минута
• Дијаметар на диск: 355 mm
• Опсег на сечење на 90° (квадратен профил): 120 x 120 mm
• Опсег на сечење на 90° (правоаголен профил): 115 x 130 mm
• Опсег на сечење при 90° (агол): 137 x 137 mm
• Опсег на сечење на 90° (окружен профил): 130 mm
• Опсег на сечење на 45° (квадратен профил): 107 x 107 mm
• Опсег на сечење на 45° (правоаголен профил): 115 x 107 mm
• Опсег на сечење на 45° (агол): 115 x 115 mm
• Опсег на сечење на 45° (круг профил): 115 mm
• Тежина: 17 kg
• Стандардна опрема: Шестоаголен шрафцигер

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Метална пила

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
4000
Дијаметар на дискот
35.5 cm

Моќ

Моќ
2300 W

Ананас ID

Шифра на производот
3J5H2YHMB0

EAN /   код

EAN /   код
5035048181980
19.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тешкиот мотор заштитен од триење обезбедува можности за високо оптоварување за зголемена издржливост. Водечките засеци обезбедуваат добра видливост на линијата за сечење. Паралелната ограда е стандардно оградена за да се подобри точноста. Хоризонтална ергономска рачка за помал замор на корисникот. Компактна, добро избалансирана и лесна за употреба кружна пила. Брзо и лесно прилагодување на брзината. Копчето за заклучување на вретеното овозможува лесна замена на сечилото. Пристапот без клуч до комората за собирање чипови им овозможува на корисниците брзо и без проблеми да ја испразнат комората
Карактеристики:
• Моќност: 2300 W
• Брзина без оптоварување: 4000 вртежи во минута
• Дијаметар на диск: 355 mm
• Опсег на сечење на 90° (квадратен профил): 120 x 120 mm
• Опсег на сечење на 90° (правоаголен профил): 115 x 130 mm
• Опсег на сечење при 90° (агол): 137 x 137 mm
• Опсег на сечење на 90° (окружен профил): 130 mm
• Опсег на сечење на 45° (квадратен профил): 107 x 107 mm
• Опсег на сечење на 45° (правоаголен профил): 115 x 107 mm
• Опсег на сечење на 45° (агол): 115 x 115 mm
• Опсег на сечење на 45° (круг профил): 115 mm
• Тежина: 17 kg
• Стандардна опрема: Шестоаголен шрафцигер

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Метална пила

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
4000
Дијаметар на дискот
35.5 cm

Моќ

Моќ
2300 W

Ананас ID

Шифра на производот
3J5H2YHMB0

EAN /   код

EAN /   код
5035048181980
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.