Slike MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1
Slike MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1

MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1

Anni Farm
857ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
APTAMIL AR 1 млечна формула за доенчиња 400gr

Спецификации

Бренд
NUTRICIA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
XQA9U61B9A

EAN /   код

EAN /   код
8718117607839
857ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
APTAMIL AR 1 млечна формула за доенчиња 400gr

Спецификации

Бренд
NUTRICIA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
XQA9U61B9A

EAN /   код

EAN /   код
8718117607839
Понуди од други продавачи за истиот производ
MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1
MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1
825ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1
MILUPA Млечна формула за доенчиња 400gr aptamil ar 1
825ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.