Slike MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг
Slike MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг

MORANDO Храна за кучиња - крокети 10кг

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
1.320 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 14/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за кучиња - крокети со говедско месо.
Состав: житарици, месо и месни преработки 27%, масло и масти, минерали, квасец.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Сува

Ананас ID

Шифра на производот
K1WFNVE9TG

EAN /   код

EAN /   код
8007520010177
1.320 ДЕНЗаштеда 230 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 14/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за кучиња - крокети со говедско месо.
Состав: житарици, месо и месни преработки 27%, масло и масти, минерали, квасец.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Сува

Ананас ID

Шифра на производот
K1WFNVE9TG

EAN /   код

EAN /   код
8007520010177
Понуди од други продавачи за истиот производ
MORANDO Храна за кучиња - крокети 10кг
MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг
1.320ДЕН
Кај продавачотСТ-КОМПАНИ ДООЕЛ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
MORANDO Храна за кучиња - крокети 10кг
MORANDO Храна за кучиња -  крокети 10кг
1.320ДЕН
Кај продавачотСТ-КОМПАНИ ДООЕЛ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.