Slike MORANDO Страчети од лосос и туна 100г
Slike MORANDO Страчети од лосос и туна 100г

MORANDO Страчети од лосос и туна 100г

СТ-КОМПАНИ ДООЕЛ
37ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за мачки со лосос и туна.
Состав: месо и месни преработки 30%, зеленчук, житарици, минерали.
Производот е спремен за употреба.
Да се чува на суво и ладно место.
По отварањето да се чува во фрижидер 2-3 дена.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Влажна

Ананас ID

Шифра на производот
XI45HE7CWV

EAN /   код

EAN /   код
8007520014038
37ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за мачки со лосос и туна.
Состав: месо и месни преработки 30%, зеленчук, житарици, минерали.
Производот е спремен за употреба.
Да се чува на суво и ладно место.
По отварањето да се чува во фрижидер 2-3 дена.

Спецификации

Бренд
MORANDO

Карактеристики

тип на храна
Влажна

Ананас ID

Шифра на производот
XI45HE7CWV

EAN /   код

EAN /   код
8007520014038
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.