Slike MORGAN'S POMADE Оригинална помада 100 гр.
Slike MORGAN'S POMADE Оригинална помада 100 гр.

MORGAN'S POMADE Оригинална помада 100 гр.

Morgan's Pomade
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Најпозната и најпродавана помада во светот. При редовно користење во период од 3 – 4 недели, постепено ја потемнува побелената коса без да се користат конвенционални бои за коса. Редовната употреба овозможува за краток временски период да се постигне соодветна нијанса на боја на косата, која може да се одржува со поретки апликации.

Спецификации

Бренд
MORGAN'S POMADE

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
W48JT59S44

EAN /   код

EAN /   код
5012521100034
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Најпозната и најпродавана помада во светот. При редовно користење во период од 3 – 4 недели, постепено ја потемнува побелената коса без да се користат конвенционални бои за коса. Редовната употреба овозможува за краток временски период да се постигне соодветна нијанса на боја на косата, која може да се одржува со поретки апликации.

Спецификации

Бренд
MORGAN'S POMADE

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
W48JT59S44

EAN /   код

EAN /   код
5012521100034
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.