Selected image for Мотор за Деца на Акумулатор

Мотор за Деца на Акумулатор

Free Games
2.590 ДЕНЗаштеда 259 ДЕН
2.331ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Моторот на акумулатор за деца е идеален начин за внесување на забава и авантура во детската игра. Со вградена батерија од 8AH, овој мотор овозможува продолжено искуство во возењето.

Вграденото светло придонесува за уште поинтересни детски доживувања, осветлувајќи го патот пред нив. Освен тоа, детето може да ужива во возењето напред и назад, што му обезбедува уште поголема слобода во играта.

Со 5 различни сирени, моторот ги дополнува игрите со уникатни звуци, креирајќи уште поавтентично и интересно искуство.

Овој мотор на акумулатор за деца претставува подготвен, безбеден и забавен начин за игра, што го прави одличен избор за малите возачи.

Карактеристики:

• Полициски мотор за деца
• Исклучително удобен за возење
• Вградени LED светла
• Музика
• 1 Електромотор
• Вградена батерија - 6V 4.5AH*1
• Полнач: влез AC 220V, излез DC 6V
• Време на полнење: 6 - 8 саати
• Време на возење со полн акумулатор: околу 1 час
• Брзина на возење: 3км/ч
• Можност за возење напред-назад
• 5 различни сирени
• Максимална тежина: 25кг
• Во пакетот доаѓа и полнач
• Димензии: 88 х 45 x 58см
• За деца од 2-5години

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
11.95 kg
Ширина
450 mm
Висина
580 mm

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Возраст
2-5 години

Ананас ID

Шифра на производот
ZWYB9RDAJC

EAN /   код

EAN /   код
ANIJR692HD
2.590 ДЕНЗаштеда 259 ДЕН
2.331ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Моторот на акумулатор за деца е идеален начин за внесување на забава и авантура во детската игра. Со вградена батерија од 8AH, овој мотор овозможува продолжено искуство во возењето.

Вграденото светло придонесува за уште поинтересни детски доживувања, осветлувајќи го патот пред нив. Освен тоа, детето може да ужива во возењето напред и назад, што му обезбедува уште поголема слобода во играта.

Со 5 различни сирени, моторот ги дополнува игрите со уникатни звуци, креирајќи уште поавтентично и интересно искуство.

Овој мотор на акумулатор за деца претставува подготвен, безбеден и забавен начин за игра, што го прави одличен избор за малите возачи.

Карактеристики:

• Полициски мотор за деца
• Исклучително удобен за возење
• Вградени LED светла
• Музика
• 1 Електромотор
• Вградена батерија - 6V 4.5AH*1
• Полнач: влез AC 220V, излез DC 6V
• Време на полнење: 6 - 8 саати
• Време на возење со полн акумулатор: околу 1 час
• Брзина на возење: 3км/ч
• Можност за возење напред-назад
• 5 различни сирени
• Максимална тежина: 25кг
• Во пакетот доаѓа и полнач
• Димензии: 88 х 45 x 58см
• За деца од 2-5години

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
11.95 kg
Ширина
450 mm
Висина
580 mm

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Возраст
2-5 години

Ананас ID

Шифра на производот
ZWYB9RDAJC

EAN /   код

EAN /   код
ANIJR692HD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.