Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Ново
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Ново
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет
Slike Мрежа за корито со подлога, морски свет

Мрежа за корито со подлога, морски свет

WENICE
1.490ДЕН

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Потпорното перниче ја држи главата на бебето високо додека го миете грбот на бебето. Здраво со мониста стиропор во внатрешноста која лесно се суши. Издржлива Интервал на употреба 0-8 месеци.
Погодна за повеќето кади за бебиња. Големина: 45 x 75см.
Станува збор за патентиран производ кој Sevibebe го измислил за бебињата во светот. Со мрежата за бањање бебиња Sevibebe која е прикачена од 6 точки, можете сами да го бањате вашето бебе.
Подлогата со стиропор со мониста внатре ја држи главата на вашето бебе горе за да ја стави под градите на вашето бебе додека вие го капете вашето бебе со лицето надолу. Така, и лицето на вашето бебе не се иритира со триење на мрежата и не голта вода. Ако сакате да го капете вашето бебе во вода, можете да ставите малку вода во количина на вода без да ги закачите пластичните куки и да ја ставите главата на бебето во високиот дел од мрежата или на потпорниот дел. Поради тоа што е изработена од стиропор, не содржи канцерогени, токсични материјали, азо бои. Меката микро ткаенина овозможува удобен и задоволен сон. Лесно се суши кога се мие. Таа е антибактериска. Се користи помеѓу 0-7 месеци. Погодна е за стандардни кади за бебиња. Таа ќе биде најдобриот асистент за вас во бањата.
1- Дали е здраво? Во луксузната мрежа за бања се користи стиропор со мониста. Мониста стиропорот е главен материјал за чинии за еднократна употреба.
Брзо се суши бидејќи ја филтрира водата. Таа е антибактериска. 2- Дали е безбедна? Ја држи кадата од 6 точки. Нејзината сигурност е тестирана од меѓународниот тест центар Интерлек.
3- Дали може да се пере? Доволно е да се измие со вода и да се закачи по капењето. Мониста стиропорот и ткаенината се водоотпорни и антибактериски.
4- Колку килограми носи? Можете да ја користите во положба на импровизирана лежалка додека бебето не научи да седи (без проблеми со тежината). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Информациите треба внимателно да се прочитаат. Зачувајте го ова пакување за следните референтни потреби. Овој производ е погоден само за деца кои можат да седат без помош. Овој производ не обезбедува дополнителна безбедност од водни ризици. Деца се удавиле додека користеле средства за капење. Децата за многу кратко време можат да се удават во 2см. вода. Никогаш не го оставајте бебето само и без надзор кога го користите производот. Ако треба да ја напуштите собата, земете го детето со вас. НЕ дозволувајте други деца (дури и постари) да заменат возрасен. Секогаш проверувајте ја температурата на водата пред да го ставите вашето дете во неа. Температурата во бањата треба да биде помеѓу 35°C и 38°C степени. Проверете ја стабилноста на производот пред секоја употреба. Не користете го производот ако некои компоненти се скршени или недостасуваат. Да се ​​чува подалеку од оган. Овој производ не е играчка.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
X7QHTQ171N

EAN /   код

EAN /   код
ANWQTQSPM0
1.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Потпорното перниче ја држи главата на бебето високо додека го миете грбот на бебето. Здраво со мониста стиропор во внатрешноста која лесно се суши. Издржлива Интервал на употреба 0-8 месеци.
Погодна за повеќето кади за бебиња. Големина: 45 x 75см.
Станува збор за патентиран производ кој Sevibebe го измислил за бебињата во светот. Со мрежата за бањање бебиња Sevibebe која е прикачена од 6 точки, можете сами да го бањате вашето бебе.
Подлогата со стиропор со мониста внатре ја држи главата на вашето бебе горе за да ја стави под градите на вашето бебе додека вие го капете вашето бебе со лицето надолу. Така, и лицето на вашето бебе не се иритира со триење на мрежата и не голта вода. Ако сакате да го капете вашето бебе во вода, можете да ставите малку вода во количина на вода без да ги закачите пластичните куки и да ја ставите главата на бебето во високиот дел од мрежата или на потпорниот дел. Поради тоа што е изработена од стиропор, не содржи канцерогени, токсични материјали, азо бои. Меката микро ткаенина овозможува удобен и задоволен сон. Лесно се суши кога се мие. Таа е антибактериска. Се користи помеѓу 0-7 месеци. Погодна е за стандардни кади за бебиња. Таа ќе биде најдобриот асистент за вас во бањата.
1- Дали е здраво? Во луксузната мрежа за бања се користи стиропор со мониста. Мониста стиропорот е главен материјал за чинии за еднократна употреба.
Брзо се суши бидејќи ја филтрира водата. Таа е антибактериска. 2- Дали е безбедна? Ја држи кадата од 6 точки. Нејзината сигурност е тестирана од меѓународниот тест центар Интерлек.
3- Дали може да се пере? Доволно е да се измие со вода и да се закачи по капењето. Мониста стиропорот и ткаенината се водоотпорни и антибактериски.
4- Колку килограми носи? Можете да ја користите во положба на импровизирана лежалка додека бебето не научи да седи (без проблеми со тежината). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Информациите треба внимателно да се прочитаат. Зачувајте го ова пакување за следните референтни потреби. Овој производ е погоден само за деца кои можат да седат без помош. Овој производ не обезбедува дополнителна безбедност од водни ризици. Деца се удавиле додека користеле средства за капење. Децата за многу кратко време можат да се удават во 2см. вода. Никогаш не го оставајте бебето само и без надзор кога го користите производот. Ако треба да ја напуштите собата, земете го детето со вас. НЕ дозволувајте други деца (дури и постари) да заменат возрасен. Секогаш проверувајте ја температурата на водата пред да го ставите вашето дете во неа. Температурата во бањата треба да биде помеѓу 35°C и 38°C степени. Проверете ја стабилноста на производот пред секоја употреба. Не користете го производот ако некои компоненти се скршени или недостасуваат. Да се ​​чува подалеку од оган. Овој производ не е играчка.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
X7QHTQ171N

EAN /   код

EAN /   код
ANWQTQSPM0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.